Moskevský strážní pes, Moskovskaya Storozhevaya Sobaka, Moscow Watchdog

ARGO Varjag z Bukové, ZHARNAYA iz Don-Grada

Stožární 890/12
Ostrava
713 00
+420 737756286
miskamickey@seznam.cz

Informace o nás

V minulosti jsme se již věnovali chovu psů a  jelikož nás svými vlastnostmi zaujalo plemeno MSP pečlivě jsme vybírali z chovatelských stanic u nás.
Svými pěknými psy nás zaujala CHS Varjag z Bukové pana Havlíka.
Jelikož jsme byli jedni z prvních zájemců o malá štěňátka,dostali jsme tu možnost si vybrat.Tato chovná stanice je od našeho bydliště na druhém konci republiky,vybírali jsme na základě fotografií,videí a telefonických konzultací.Nejvíce se nám líbilo štěňátko Argo a protože jsme si velmi přáli mít u sebe psa,byla tato volba potvrzena.
Neustále jsme byli v kontaktu s chovatelem a netrpělivě čekali na každou novou fotku či video.
Trávili jsme mnoho času u počítače a zasněně koukali na přicházející fotky nádherné chlupaté kuličky a nemohli se dočkat až budeme moci pro něj vyrazit,opatrně chytit do svých rukou a pomazlit se s psím miminkem.
Konečně nastal den,kdy jsme vyrazili do chovatelské stanice pro našeho Arga.Po příjezdu jsme nedočkavě vyhlíželi Arga a jelikož jsme přijeli poslední ,donesla nám toho chlupáče paní Havlíková v náručí...........neskutečná radost nás ovládla.....
Byl naprosto úžasný,kdo toto nezažil,nikdy nepochopí naše pocity,které nás zaplavily při našem setkání......
Po příjezdu domů jsme měli nachystané bydlení pro Arga a trávili jsme s ním každou chvíli.Naprosto si nás získal a od prvního okamžiku byl NÁŠ :-)
Rádi bychom se s Vámi ještě více podělili o naše zážitky,radosti i okamžiky neplechy Arga,nicméně nelze tyto pocity vypsat na toto místo....tohle opravdu musíte zažít,aspoň z části jsme Vám chtěli přiblížit atmosféru našich počátků soužití s Argem.
Budeme jen rádi,když prolistujete naše stránky ,které informují o životě jednoho úžasného Moskeváka..

Říjen 2014

Tento den se pro nás stal okamžikem s velkým "D" - jelikož naše soužití s Argem nás opravdu chytlo za srdce a jeho společnost nám přinášela jen ty nejšťstnější okamžiky ,tak v průbšhu roku jsme začali uvažovat o rozšíření naší smečky o dalšího člena a po důkladném výběru jsme se rozhodli pro dovození fenečky z Ruska.
Dne 22.10.2014 jsme si byli náš nový poklad vyzvednout v Brně a tím se naše rodina rozrostla o dalšího člena - Žharnaya iz Don-Grada - je to nádherná fenka MSP a doufáme,že se jí s námi bude žít minimálně tak dobře jako Argovi....
Pokud chcete s námi sdílet radost při životě nejen našeho člena rodiny,sledujte i nadále náš web,budeme Vám přinášet okamžiky s naší Žharnayou :-)

                                                ARGO JE PAN PES !!!

Historie projektu

V průběhu měsíce Únor 2014 jsme založili stránky našeho Arga alias "Špagáta"
Sledujte i nadále náš web,případně RSS kanál o novinkách a aktualizacích